Nowe technologie

W nowoczesnej gospodarce innowacyjność i kreatywność jest kluczem do sukcesu. Wynalazki i innego typu innowacje muszą być chronione zarówno faktycznie jak i przede wszystkim prawnie na jak najwcześniejszym etapie. Bazując na naszych doświadczeniach zapewnimy Państwu ochronę prawną w trakcie procesu wdrażania wynalazków i innowacji starając się zabezpieczyć Państwa interesy na przyszłość.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną dla start – up’ów. Pomagamy „ułożyć biznes” we wszystkich aspektach – poczynając od rejestracji spółek, poprzez doradztwo podatkowe aż do stworzenia niezbędnych umów z pracownikami i kontrahentami. Możemy wspomóc firmę w procesach pozyskiwania środków na działalność prowadząc negocjacje i konstruując umowy inwestycyjne a także organizując emisje obligacji.

Przepływ informacji oraz nowe usługi świadczone w sieci stawiają nowe wyzwania. Wprowadzimy Państwa w regulacje prawne dotyczące waszej aktywności w sieci oraz stworzymy wymagane regulaminy dotyczące przetwarzanych danych w tym danych osobowych.

Nasz zespół

Grzegorz Danecki
Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Śląskim...

GRZEGORZ DANECKI

Radca Prawny, partner