Podatki i cło

Specjaliści Kancelarii świadczą kompleksowe doradztwo podatkowe. Pomożemy Państwu w rozliczeniach podatkowych w trakcie transakcji z podmiotami zagranicznymi. Doradzamy przy optymalizacji podatkowej procesów przekształcania i restrukturyzacji firm zarówno prowadząc pod względem prawnym same procesy jak i przygotowując wariantowe plany przeprowadzenia owych procesów, również z udziałem zagranicznych form trzecich.

Reprezentujemy naszych klientów w trakcie postepowań kontrolnych jak również w postępowaniach sądowych z zakresu ceł i podatków.
Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu naszych klientów przed organami celnymi Krajowej Administracji Skarbowej w trakcie postepowań z zakresu podatku akcyzowego.

W swoich działaniach skutecznie występujemy o interpretacje podatkowe organów Krajowej Administracji Skarbowej zapewniające bezpieczeństwo finansowe Klientom Kancelarii.

Zwrot podatku Katowice – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Nasz zespół

Wojciech Dec
Radca prawny z 20-letnim doświadczeniem zawodowym...

WOJCIECH DEC

Radca Prawny, partner

Mateusz Gruszczynski
Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Śląskim...
Agnieszka Lysko
Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Śląskim. Radca prawny od roku 2013. Od początku kariery zawodowej pracowała jako prawnik...

AGNIESZKA LYSKO

Radca Prawny

JAKUB KUBIS radca prawny
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radca prawny od 2013 r.

JAKUB KUBIS

Radca Prawny